• OktooberIdeede korje ja
  inspireerimine

  September – oktoober 2019

  Äriideede algatamine ja viimistlemine seminaridel, aruteludel ja õpitubades. Toimub äriideede kogumine läbi veebikeskkonna.

 • November100 paremat

  November 2019

  Ettevõtjad, investorid ja valdkondlikud eksperdid hindavad esitatud ideid elektroonilisel teel. Hindamise tulemusena tekib pingerida, kus 100 paremat esitlevad oma ideed žürii ees 25.-26. novembril.

 • DetsemberTOP30 ehk
  kiirendiprogramm

  Detsember 2019 – märts 2020

  Žürii valib välja 30 väljapaistvamat ideed, mis osalevad Ajujahi arenguprogrammis. Arenguprogramm sisaldab erinevaid koolitusi ärimudelite, tootearenduse, müügi ja turunduse teemadel. Igat meeskonda toetab kogenud mentor.

 • Märts10 säravat
  ideed

  Märts – mai 20120

  Aprillis algab Ajujahi telehooaeg, kus meeskonnad konkureerivad finaalipileti nimel. Jätkub intensiivne õppeprogramm läbi erinevate ülesannete, mida alustav ettevõtja peab oma äri käivitamiseks ellu viima.

 • MaiFinalistide
  valimine

  Mai 2020

  Kolme superfinalisti valimine. Lõviosa auhinnafondist jaotatakse just nende vahel.

 • MaiSuperfinaal

  Mai 2020

  Ajujaht 2020 võitja selgub TV3 Ajujahi otsesaates.

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss ja kiirendi

Ajujaht jagab koos toetajate ja EstBANiga välja rekordilised 140 000 eurot.

Ajujahile esitati 294 äriideed.

Vaata Ajujahi auhinnafondiLoe Ajujahist
Next Previous

"Ajujaht on parim koht, kuhu minna, kui sinu peas veereb üks hea idee, kuid sa ei tea, kust ja kuidas alustada. Jaht kestab palju-palju kauem kui telesaade seda näitab ja selle käigus paneb auväärt žürii sind mõtlema samm-sammult sinu jaoks õigetele küsimustele."

Katrin Liivat, FoodDocs

"Mulje, et kogu Ajujahi tiim hoiab pöialt just sulle ja sinu ideele on ülivajalik, kui ise kahtlema lööd. Ajujahi väärtus on võimalus oma ideed lihvida nii paljude spetsialistide ees ja abil. Tohutult oluliseks pean erinevate suhete loomist Ajujahiga seotud ettevõtete, organisatsioonide ja inimestega, kellega Ajaht sind otse kokku viib."

Ave-Gail Kaskla, Võõras Sõber

"Kõige olulisem Ajujahi väärtus idufirmadele peitub selles, mida telepildilt näha ei ole. Reklaam on tore, aga pärast Ajujahti oleme UpSteamiga kõige tänulikumad sellele võrgustikule, mis sinuga veel pikalt ka pärast saadet kaasas käib."

Martin Kristerson, UpSteam

"Ajujahi telesaate taga, mida võib nimetada ühe toreda jäämäe tipuks, on pikk ja äärmiselt põnev protsess. Ajujaht annab suurepärase võimaluse muuta oma peas vaikselt küpsenud hea idee toimivaks äriks. Meie tulimegi Ajujahile mõttega tuua turule lauamäng, teadmata, kuidas seda päriselt teha võiks. Ajujaht kannab läbi tipptasemel mentorlusprogrammi hoolt selle eest, et anda need puuduolevad teadmised, kogemused ning julgust."

Oskar Mihhailov, Lauamäng ALU

Kontakt