Toetajad

Ajujahi konkurss sünnib era- ja avaliku sektori koostöös, mille ellukutsuja on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS). SEB Eesti on olnud Ajujahi partneriks ja peatoetajaks esimesest hooajast ja 2016. aastast on Ajujahi suurtoetajaks ka Elisa Eesti.

mainsponsors-161025-v1

Miks üldse Ajujahti toetada? «Hea idee teostamine vajab häid partnereid. SEB kogemus uute ettevõtmiste toetamisel on pikaajaline. Koos meiega on sirgunud mitmed tänased tippettevõtted. Lisaks kapitalile anname alustavale ettevõtjale head nõu, kuidas tippu jõuda. Ettevõtlus ei ole vaid äri – ettevõtlikud inimesed loovad töökohtasid ja paremat tulevikku. Aitame majandusel koos kasvada,» ütles SEB äriinnovatsiooni juht Mart Maasik.

«Elisa jagab startapilikku mõttemalli mitmes mõttes, muuhulgas ka oma igapäevatöö korraldamisel. See võib küll paista suurettevõtte puhul pisut vastuolulisena, kuid tegelikkuses muudab meie töö efektiivsemaks,» põhjendab Elisa tegevjuht Sami Seppänen toetust Ajujahile.«Oleme ettevõtluse ja uute generatsioonide usku ning põnevatele ideedele kaasaelamine Ajujahi näol on võimalus ka ise jätkuvalt kasvada,» kinnitab Seppänen. Elisa on Ajujahi suurtoetaja, panustades nii žüriis kui mentorprogrammis.

Ajujahi konkursi toetajad

 • Delfi

  Delfi on Ajujahi meediapartner, kes aitab Ajujahi sõnumid laiema auditooriumini viia.

 • Tehnopol

  «Ajujahi ja Tehnopoli koostöösisuks on ettevõtluse esimese etapi juures kaasa aitamine mentortoe näol, ideede skaleeritavuse analüüs ja hindamine, samuti soov pakkuda parimatele tiimidele võimalust edasi kasvada ja oma ideest teha maailma muutev edulugu! Ajujahi toetamine on väike investeering, mida saame teha, et Eestis oleks rohkem tugevaid startup ettevõtjaid,» ütles Tehnopoli turundus- ja kommunikatsioonijuht Katre Uusmaa.

 • Pärnu linn

  «Toetame Ajujahi äriideedekonkurssi, kuna näeme selles suurt kasutegurit Pärnu linna ettevõtluskeskkonna arendamisel. Meie jaoks on oluline innovatsiooniteadlikkus ning toodete ja tehnoloogia areng. Tänu konkursile saame innovaatilisi mõtteid toetada ning tuua Ajujahi teadmised ja kogemused Pärnu alustavate ettevõtjateni,» ütles Pärnu linnavalitsuse avalike suhete nõunik Katrin Õunap.

 • Tartu linn

  Tartu Linnavalitsus toetab Ajujahi konkurssi, et aidata kaasa ettevõtlikkuse arenemisele heade mõtete linnas. Lisaks kannab Tartu Linnavalitsus hoolt selle eest, et välja saaks antud eriauhind uue ja innovaatilise ettevõtte loomiseks Tartu linnas.

 • Võru maavalitsus

  «Toetades Ajujahti toetame me tegelikult ka Võrumaa ja kõigi teiste kaugemate piirkondade nupukaid ja ettevõtlikke inimesi. Võrumaa sõnum on, et head ideed ei tunne geograafiat,» ütles Eveli Kuklane Võru Maavalitsusest.

 • Tallinna linn

  Tallinna linn on toetanud Ajujahti alates konkurssi loomisest. Pealinn toetab Ajujahti selleks, et idufirmad suudaksid Eesti majandusele uue hoo sisse puhuda.

 • Ülemiste City

  «Toetame Ajujahti, sest see on investeering tulevikku. Ajujaht on kasvulava uutele ettevõtetele, kellest paljud võiksid asuda oma unistust ellu viima just Ülemiste Citys,» ütles Ülemiste City turundusjuht ja teenuste koordinaator Tõnis Pechter.

 • Levira

  Levira on Ajujahi hea koostööpartner ja toetaja juba mitmendat hooaega.

 • Viimsi vald

  Viimsi vald on Ajujahi toetaja alates 2016/2017 hooajast. Selleks, et ettevõtlikkust ja Viimsi elanikke ettevõtlike ideede ellu viimisel innustada, sõlmis Viimsi vallavalitsus koostöölepingu Eesti suurima äriideede konkurssiga Ajujaht. Parimale Viimsi vallast pärit meeskonnale, kelle idee saatesse jõuab, on vald välja pannud ka eriauhinna.

 • Elering

  Elering on Ajujahil välja pannud eriauhinna parimale energeetikavaldkonna ideele. „Elering töötab energiaturgude konkurentsile avamise nimel. Vajame uusi lahendusi, et turu liberaliseerimise viljad viia iga energitootja ja -tarbijani. Paljud innovatiivsed tooted ja teenused, aga miks mitte ka ärimudelid saavad võimalikuks tänu IT-lahenduste rakendamisele energeetikas. Siin on Ajujahil võimalik valdkonda ka panustada ja Elering soovib sellele kaasa aidata,“ ütles Eleringi tegevjuht Taavi Veskimägi.

Kontakt

Jälgi sotsiaalmeedias

Liitu Ajujahi uudiskirjaga