Tööbörs

Tule Ajujahile!

Siin on su võimalus! Kolmkümmend paremat meeskonda võtavad hetkel viimast Ajujahi arenguprogrammist. Enese ja äriidee arendamise käigus on meeskonnad tuvastanud enda jaoks need kohad, kus nende tänane teadmine pisut vajaka jääb ja otsivad seetõttu endale meeskonnalisa.

Huvi korral võta meeskondadega otse ühendust.

 • GaGa (Android-arendaja)

  GaGa (Android-arendaja) Tallinn / Riia

  GaGa otsib oma meeskonda Android-arendajat, kes tegeleks GaGa funktsionaalsuste arendamisega, et anda tootele rohkem iseloomu. Sobival kandidaadil oleks vaja vähemalt 2-aastast arenduskogemust, Andrioidi/iOSi operatsioonisüsteemide kasutajakogemust ja matemaatilist mõtlemist. Vajalik on kogemus ka C++ pythoniga. GaGa tiim pakub omalt poolt rõõmsat ja sõbralikku tiimi ja töökeskkonda Tallinnas, kus saab lisakas usinale töötegemisele köögis GaGaga mängida. Töötajale on ette nähtud ka osalus ettevõttes.
 • Ridline (Back- ja front-end arendaja)

  Ridline (Back- ja front-end arendaja) Tallinn

  Ridline ootab oma meeskonnaga liituma vinget back-end arendajat ja veelgi vingemat front-end arendajat ReactJS pagasiga. Varasema kogemuse puudumisel saame arendaja ise välja koolitada. Omalt poolt pakume ambitsioonikat kollektiivi, rohket eneseteostusvõimalust ning hubast töökeskkonda Tallinna südalinnas. Liitu Ridline’ga ning aita kaasa kontserdite paremale korraldusele!
 • PowerUp

  PowerUp Tallinn

  PowerUp otsib oma meeskonda tööstusinseneri. Tegu on praktikakohaga, millel on vastastikuse huvi püsimisel suur tõenäosus täistööajaga ning tasuvaks ametiks formuleeruda. Omalt poolt pakume rahvusvahelist ja huvitavat kollektiivi ning võimalus saada osa vesinikuenergeetika võidukäigust.

Kontakt