Top 30

Ajujahi 2020 arenguprogrammi pääsesid järgmised TOP30 ideed:

Helkurniit

Spetsiaalne naturaalne kangas on valmistatud lambavillast ja uuenduslikust helkivast materjalist, mis aitab hoida sooja ja paista pimedas silma.

Falconers

Falconers annab kriisisituatsioonis päästjatele värskeimat olukorrainfot läbi mobiilse kaardirakenduse. Võimalik, et selleks piisab olemasolevatest kosmoselaevastikest, võib-olla peame saatma orbiidile oma laevastiku.

Klapp

Klapp on vabakutselistest spetsialistide arengut toetav tutvumis- ja koostöökeskkond. Klapp aitab sul leida uusi koostööpartnereid. Ta on nagu hea sõber, kes viib sind kokku uue inimesega ja ütleb, miks te võiksite omavahel sobida. Klapp ei vahenda tööampse, vaid kasvatab mikroettevõtteid läbi suhete.

Infinder

Infinder ühendab ettevõtted ja startupid mugavalt ja kiirelt praktika soovijatega.

0pack

Inimesed tellivad pidevalt veebi teel kaupa, mis saabub pakkides. Pakkides on mullikile, vaht või ühekordne plast, mis läheb prügimäele. Me asendame mullikile komposteeritava puidust vedrukujulise materjaliga, mis ei ole kallis.

Münt

Münt toodab looduslikke hambapesutablette, mida hoiustatakse klaaspurgis. Taastäited saadetakse biolagunevas paberkotis, muutes seeläbi hommikurutiini saastevabaks.

Mentornaut

Platvorm, mis ühendab õpilased sobiva eraõpetajaga kiirelt ja mugavalt. Eraõpetajale oleme toetavaks partneriks ning anname talle võimaluse keskenduda olulisimale – õpetamisele. Esimese kahe kuuga on läbi Mentornauti broneeritud 100 tundi.

Fudler

Fudler on platvorm, kus restoranid saavad müümata jäänud toitudele soodsama hinnaga ostja leida, et vähendada toiduraiskamist. Praegu visatakse Eestis ära ligi 13 miljonit kilogrammi heal tasemel valmistoitu.

DeepPeat

Töötame välja turbamatte, mida saab kasutada nii vesikeskkonnast kui ka kuivkeskkonnast õlireostuse korjeks. Mati sisemuses kasutame Eesti vähelagunenud kuiva turvast ning püürise osas kasutame taimekatteloori materjali. Matid on ümbertöödeldavad ning taaskasutatavad.

Edulog

We want every student to get the best possible education that they can. Studies have shown that students who are engaged in classroom activities, learn faster and retain the information longer. We are building tools that enable teacher to measure and improve the classroom engagement.

Eventive

Eventive loob interaktiivseid 3D-mudeleid ürituste toimumise kohtadele, et lihtsustada planeerimise protsessi. Ürituste planeerimine ilma sündmuspaika reisimiseta on nüüdsest võimalik.

Migrevention

Kas Su pea valutab? Migrevention loob virtuaalse patsiendikeskse peavalukliiniku patsientidele ja peavalu spetsialistidele. Muudame migreenipatsientide ravi personaalseks rakenduse abil.

Nupu Learning

See on õppetahvel – magnettahvel, kuhu peale saab kinnitada erineva temaatikaga ja õppepostreid, mille peale sobitada  omakorda vastavaid magneteid. Nii saab õppida värve, kujundeid, loomade elupaiku jms. Uudse tootega brändituntuse kasvades toome turule ka teisi õppevahendeid (kaardid jms)

Tamiatics

Tamiatics meeskond arendab aianditele ja agronoomidele tööriista, mis aitab kujundada paremat taimekasvatuse strateegiat. Me pakume andureid ja veebipõhist tarkvara, et kujundada kasvustrateegiaid, mis aitavad suurendada saagikust ning samal ajal vähendada vee ja väetise kulu.

KRATT Services

Lahendus, mis aitab koostada digiekspertidest projektimeeskonna.

Külas

Külas on virtuaalne turg, mis toob kokku piirkonnas elamusi otsivad külastajad, kohalikud elanikud ja ettevõtted, kes soovivad jagada autentseid kogemusi. Külas on lahendus, mille abil saad tunda päevaks või kauemgi end päriselt kohalikuna.

R.P.C

Uue komposiitmaterjali loomine  kaevandnusjäätmetest ja prügiplastikust. Oma esialgseks turuks oleme valinud ehitusmaterjalide tootjad, kuid suures pildis on meie potensiaalseteks klientideks ettevõtted, kes kasutavad tootmises plastikud.

Metamorfoos

Koostööõppe meeskond panustab noorte vaimsesse tervisesse oma teenusega, aidates keskkooliõpilastel arendada emotsionaalset intelligentsust ja sotsiaalseid oskuseid. Loenguvabalt, kasutades mitteformaalseid õppemeetodeid.

RawQis

Nutikas otsingumootor-platvorm, mis tuvastab, salvestab ja müüb heliklippe. RawQis kasutab masinõpet ja tehisintellekti, et iga inimene saaks leida, litsentseerida ja osta täpselt sobiliku helifaili ükstapuha mis video jaoks. Head aega, igasugu jamad autoriõigustega.

SmartBites

SmartBites viib kokku õpilased ja õpetajad, töövälisel ajal ja mõlemale poolele kasulikul viisil.

TakeMyStuff

TakeMyStuff on rentimiseks loodud turg, mis viib meid jätkusuutlikuma tuleviku poole. Aitame vähendada ebavajalikku tarbimist, lihtsustades harva kasutatavate esemete renti ja paneme need asjad Sulle turvaliselt lisaraha teenima.

EATYPAL

EatyPal on platvorm, kus kohtuvad Uber Eats ja “Toidu-AirBnb” ideed. Toome inimeste köökidest ja bistroodest kiiresti toidu kohale.

Lexi.Market

Lexi.Market on kaasaegne pilveteenus, mis ühendab kaubanduse valdkonna tarnijad ja jaeketid ühtsesse ökosüsteemi. Platvorm võimaldab tarnijal hallata tooteid, koostada jaeketi nõuetele vastavaid sortimendipakkumisi ja jagada detailset tooteinfot läbi masinliidese.

LITHIUM UP

LITHIUM UP suunab uuele ringile kasutatud kuid elujõulised liitiumakud, et nende elueast maksimum võtta. Akud on pärit nii elektriratastest, -tõuksidest, -autodest, tööriistadest. Meie akude testseadmega saame jäätmejaamade abil akud koheselt sorteerida ja kasutusse võtta roheenergia salvestamiseks

RUEX

RUEX arendab platvormi, mis viib kokku elektriauto kasutajad laadijatega.
Elektriauto juht näeb platvormis lähedal olevaid laadijaid, nende hõivatust, broneerib aja, valib lühima teekonna, laeb, maksab ja saab arve. Laadija omanik saab anda oma laadija kasutamiseks ja teenida raha ajal, kui laadija seisab tühjalt. Ühelt poolt saavad elektriauto juhid nii valida suurema hulga laadijate vahel ja teiselt poolt saavad eraisikud kui ettevõtted oma laadijaid tulusalt välja rentida.
Lisaks pakume eraisikutele ja ettevõtetele juba platvormiga ühendatud sertifitseeritud laadijaid ning nende paigaldust.

EERfolg

EErfolg on üleriigiline eraõpetamisteenust pakkuv platvorm, kuhu on koondatud usaldusväärsed lokaalsed eraõpetajad, ning meie platvormil on võimalik kiiresti leida endale sobiv eraõpetaja (erinevate otsingufiltrite abiga) ja vajadusel ka koheselt broneerida eratund ning tasuda selle eest.

Impact Manager

Tulenevalt uue põlvkonna investorite, juhtide ja klientide eelistustest juhivad äriettevõtted üha rohkem oma sotsiaalset ja keskkonnamõju. Tööriist Impact Manager aitab ettevõtte tasandil mõju infot koguda, agregeerida, analüüsida ja esitleda (sh rahvusvaheliste raamistike järgi nagu SDG-d ja IRIS).

Sunmill

Sunmill arendab platvormi, mis võimaldab panustada taastuvenergiale üleminekusse ning teenida tulu päikeseparkide rajamisest, ükskõik kus. Toome kokku inimesed ja ettevõtted, kellel on tühjana seisvat maad või katusepinda ning investorid, kes soovivad taastuvenergiasse investeerida.

Portatiivne desinfitseerimise seade

Arendame välja kompaktse seadme, millega saab kiiresti ja tõhusalt desinfitseerida poest ostetud tooteid. Kauba asetamisel seadmesse tekitatakse keskkond, mis ründab viiruse kestal olevaid peeneid strukruure, mida viirus kasutab paljunemise eesmärgil interaktsiooniks inimese rakkudega

Bepolar

bepolar clothing hakkab tegelema kahtepidi kantavate riiete valmistamise ja müügiga. Üks pool on lihtne ja minimalistlik ja teisele poole on prinditud digiprindis trükk. Meie kahepoolse toote valmistamise materjalikulu on sama kui ühepoolse eseme valmistamisel.

Kontakt