Auhinnafond

Ajujahi 13. hooaja auhinnafond on 75 000 eurot. Auhinnafondile kandideerivad kõik Ajujahi arenguprogrammi ja kiirendisse jõudnud tiimid. Ajujahi auhinnafondi panevad kokku Ajujahi toetajad.

Lõviosa auhinnafondist jaguneb 3 superfinalisti vahel:

  • Võitja 30 000 €
  • II koht 15 000 €
  • III koht 5 000 €

Lisaks sellele panevad Ajujahi toetajad välja mitmeid temaatilisi eriauhindu, millele kandideerivad kõik arenguprogrammi jõudnud tiimid ja ideed. Ajujahi toetajatega saad tutvuda siin.

Ajujahi 13. hooaja auhinnafond täpsustub septembris 2019.

Eriauhind parimale sotsiaalsele ettevõttele 5000 €

Auhinnale kandideerivad kõik Ajujahi arenguprogrammi jõudnud sotsiaalse ettevõtluse ideed ja tiimid. Auhinna paneb välja SEB Eesti koos Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikuga.

Viimase kolme aasta jooksul on Ajujahile esitatud enam kui 100 ühiskondliku või sotsiaalse probleemi lahendamiseks suunatud ideed. Neist tuntumad on lastel krooniliste haigustega võidelda aitav Triumf Health, erivajadustega inimesi ja hooldajaid ühendav CareMate, mobiilsete töötubade abil noori metalli- ja puidusektori ametite juurde toov Merkuur ja töötajatele nõustamisteenust pakkuv Võõras Sõber.

“SEB peab initsiatiivi jätkusuutliku ühiskonna loomisel ülioluliseks – olgu see hariduses, tervishoius, keskkonnateadlikkuses või mõnes muus valdkonnas. Me loodame, et saame siin pangana luua sünergiat, tuua oma ärilis teadmisi sotsiaalsete ettevõtete teenistusse ja seeläbi aidata kaasa meie kõigi elukorralduse arengule,” räägib SEB Balti divisjoni strateegia valdkonna juht Andra Altoa.

Sotsiaalsete ettevõtete võrgustiku juht Marge Maidla arvab, et kõige ägedamad ettevõtjad ei piirdu maailma vallutamise unistusega, vaid muudavad maailma teadlikult ka paremaks. “Ajujaht on alustavatele maailmamuutjatele suurepärane võimalus saada paika elujõuline ärimudel ja hankida hulga kontakte edasiseks. Sotsiaalse ettevõtluse eriauhind ja miks mitte Ajujahi peapreemia veel pealekauba,” räägib ta.

Eriauhind Tartu linna lemmikule 4000 €

Auhinnale kandideerivad kõik Tartu linnast pärit ideed. Auhinna paneb välja ja võitja valib välja Tartu linn.

Kontakt